Čísla, co sází roky, mu během pár dní přinesla dvě výhry

Oblíbená čísla sázkaře pocházejícího z amerického státu Oregon mu přinesla štěstí hned 2x během pár dnů. Svá šťastná čísla používá při sázení už spoustu let. Nejdříve mu přinesla výhru ve výši 1,75 tisíce dolarů, podruhé už byla výhra vyšší, činila totiž 118 000 dolarů. Celkem tedy muž během pár dní vyhrál 119 750 dolarů, tedy přes 2,7 milionu korun.

Když výherce dorazil k budově sídla loterie, kde si chtěl nechat výhru vyplatit, zjistil, že přišel zhruba o 60 minut před otevírací dobou. Rozhodl se proto procházet se se svým psem v jejím blízkém okolí, dokud neotevřou. Cestou přitom narazil na menší prodejnu, kde si chtěl zkrátit dobu čekání a znovu si vsadit. Opět použil čísla, jež mu už jednou štěstí přinesla. Tentokrát ale správně tipl všechna vylosovaná čísla, což mu přineslo bonus za uhodnutá čísla v podobě vyšší výhry.

Vášnivou sázkařkou je po své matce – vyplatilo se jí to
O výhře se dozvěděla díky mobilní aplikaci

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.