Kdyby se nespoléhal sám na sebe, nebyl by z něj milionář

Mladí lidé téměř vše dělají ve spěchu, a tak se často stává, že udělají chybu. Někdy jde o malou chybičku, jindy zase o obří omyl. Jeden z velkých omylů se stal i mladé dívce, která svému čtyřiadevadesátiletému dědečkovi měla překontrolovat vsazený tiket. A právě v tom se stala chyba, jelikož vsazená čísla zkontrolovala s výherními čísly úplně jiné loterie, a tak dědečkovi sdělila, že nic nevyhrál, což nebyla ve skutečnosti pravda.

Muž tiket ale hned nezmačkal a nevhodil do koše, ale schoval si ho a poté sám překontroloval. A tak se nakonec dozvěděl o výhře přesahující 150 milionů korun, jež vyhrál. Senior nemusel dlouho přemýšlet nad tím, co bude s miliony dělat. Chce je totiž věnovat své rodině, protože neví, za co by je sám všechny utratil.

Díky bankovní chybě byli bohatší o více než 2,7 milionu korun
Vášnivou sázkařkou je po své matce – vyplatilo se jí to

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.