K narozeninám si vsadila tiket, z kterého se nakonec vyklubal tiket milionový

Když byla na svůj narozeninový den mladá Američanka v obchodě kvůli běžnému nákupu, chtěla si pořídit i tiket místní loterie. Jenže na něj zapomněla a vzpomněla si až na parkovišti, když už seděla v autě.  Zprvu se jí do obchodu nechtělo vůbec vracet, ale když měla ty narozeniny, tak se přeci jen vrátila a tiket za necelých 70 korun si nakonec sama dala jako dárek k narozeninám. A dobře udělala. Přineslo jí to totiž v dolarech 2 milionovou výhru, (kolem 46 milionů korun).

S koupí tiketu se doma svěřila svému muži a právě on jí následující den sdělil, že se stala výherkyní 2 milionů dolarů. Žena mu nechtěla nejdříve věřit, a proto jí dal tiket k překontrolování. Ihned očima přejela vsazená čísla s těmi vylosovanými a konečně manželovi uvěřila. Když si šla následně do sídla společnosti vyzvednout výhru, nechala si peníze vyplatit jednorázově. Po zdanění ji bylo předáno cca 32 milionů korun.

Měl tušení, že vyhraje a skutečně vyhrál
V jednom týdnu se z nich stali milionáři a rodiče

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.