V jeden den hned 2 důvody k radosti

Amerického důchodce před časem postihla zákeřná nemoc, a tou byla rakovina tlustého střeva. Nyní už je muž zdravý a dokonce se z něj stal milionář. Když totiž cestou na svou poslední léčebnou kůru navštívil trafiku, kde si koupil pár losů, vybral si ten, kde na něj čekala výhra činící přes 4,5 milionu korun.

Po stržení všech poplatků bude seniorovi vyplaceno zhruba 3,2 milionu korun, za které chce zaplatit léky spojené s léčbou, jež nebyly hrazeny z jeho životního pojištění. Zbytek peněz si hodlá uložit do banky a tam je mít po ruce pro případ, že v budoucnu nastanou nějaké nečekané výdaje.

Muž si cestou na svou vysněnou konečnou terapii udělal zastávku, aby si mohl kopit stírací los. Když ho však seškrábal, čekala na něj výhra ve výši jen cca 115 korun. Vyplacené peníze si s sebou neodnesl, ale rozhodl se je investovat ke koupi dalších 2 losů. A dobře udělal, jelikož díky tomuto rozhodnutí si koupil vítězný milionový los. Zprvu nechtěl věřit svým očím, a proto pro jistotu dal los překontrolovat prodejci, který mu výhru potvrdil a poslal ho do společnosti loterie, jelikož takto vysokou částku mu nemohl vyplatit.

Mříže, výhra v loterii, mříže… takto vypadá život americké výherkyně
Britští senioři vyhráli desítky milionů korun, kdyby se nespletli, získali by jen polovinu

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.