Britští senioři vyhráli desítky milionů korun, kdyby se nespletli, získali by jen polovinu

Britští postarší manželé se před pár týdny stali multimilionáři. V místní loterii totiž vyhráli přes 29 milionů korun, které jim dopřejí klidný důchod bez stresů a finanční zabezpečení nejen pro ně, ale i pro jejich děti a vnoučata. Díky vyhraným penězům mohla výherkyně konečně opustit své dosavadní zaměstnání, do kterého chodila, musela často i o víkendech. Společně si manželé chtějí pořídit jejich úplně první automobil.

Když žena kontrolovala výherní čísla s těmi vsazenými, byla velmi zaskočená, když uviděla, že se čísla shodují, což znamenalo, že se stali vítězi hlavní výhry, jež činila půl milionu liber. Jelikož ale měli manželé 2 tikety omylem s totožnými vsazenými čísly, hlavní cena jim tak byla vyplacena dvakrát. Zapomnětlivost jim v tomto případě vydělala miliony navíc, což je příjemné.

V jeden den hned 2 důvody k radosti
O milionové výhře ho informovala manželka

  1. Profilový obrázek
    • pepancap dne 16. 12. 2019 v 11:53

    Odpověď

    NO CO, PŘEJU JIM TO A PŘEJU SI, ABY OSTATNÍ TO PŘÁLI TAKÉ MNĚ, TEDY NÁM.

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.