Mříže, výhra v loterii, mříže… takto vypadá život americké výherkyně

Dnes už více než padesátiletá Američanka vede dosud hodně podivný život. Ačkoliv jde o matku 2 dcer, tak má velmi dlouho kriminální historii. Na konci tisíciletí byla odsouzena na 8 let za mříže. Svůj trest za ozbrojené loupeže si odpykala ve věznici v Michiganu, odkud byla propuštěna v roce 2007.

Jen o rok déle se na ženu usmálo štěstí, jelikož v jedné z missourských loterií vyhrála přes 23 milionů korun. O pár týdnů déle sbalila sebe i peníze a odjela žít do jiné části USA, kde se opět spřátelila se svou mladší dcerou, která jen před pár měsíci porodila syna. Výherkyni však miliony nevydržely dlouho, jelikož už v roce 2010 ji chytla policie za prodej svého pár měsíců starého vnuka, což ji opět dostalo za mříže.

Výherkyně se svou mladší dcerou trpěly na nedostatek peněz, a proto se rozhodly, že dítě “dají“ za menší peněžní obnos jeho tetě, výherkyně starší dceři, jež měl nejprve činit přes 1,5 milionu korun. Poté částku snížily více než na polovinu a požadovaly “pouze“ 700 tisíc korun. Jakmile si ale ženy řekly o peníze, zavolala teta chlapečka na patřičné úřady, kde jim celou situaci sdělila. O co jde, došlo ženě ihned, jelikož i ona byla podle jejích slov před mnoha lety prodána adoptivním rodičům, které poté její matka vydírala o více peněz s vyhrožováním, že si jinak dceru vezme zpět.

I přesto, že vyhrál stovky milionů, práci neopustil
V jeden den hned 2 důvody k radosti

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.