Už zítra večer můžete plánovat víkend na chalupě!

Také se pokaždé těšíte na chalupu? Víkend, kdy za sebou necháte rušné město a se zásobou potravin vyrazíte relaxovat… tomu se nic nevyrovná. Že žádnou chalupu, na kterou byste mohli jezdit nemáte? Už zítra – 27. 3. si o ni můžete zahrát v mimořádném slosování Sportky. Kromě mimořádného slosování se uskuteční i doplňková loterie Prémie Sportky, která čas od času nabídne hráčům nějakou tu věcnou i peněžitou výhru.

Proč toužit po chalupě?

Loterie Sportka vám může přinést spoustu věcí, pokud trefíte rovnou Superjackpot, můžete si přát takřka cokoliv. Už zítra můžete kromě výhry získat i prémii v podobě chalupy v hodnotě 3,5 miliónů a to už je něco panečku! Proč toužit zrovna po chalupě?

  • Zejména máte-li byt a bydlíte ve městě, může být chalupa vaší oázou klidu, kde si uskutečníte vaše pěstitelské i kutilské sny. S výhrou ve Sportce budete moci pracovat jen tak pro radost. Ostatně komu by ruční práce nevoněly, může na chalupě trhat rekordy ve spaní až do oběda nebo v grilování do brzkých ranních hodin.
  • Chalupa se stane místem, kde si pozvete svou rodinu, známé a přátele. Už se nebudete muset tlačit u vás v bytě. A to ani potom, co z peněz ze Sportky malý byt vyměníte za větší.
  • Kdo chalupu nechce, o její hodnotu nepřijde. Místo věcné výhry si může nechat vyplatit tři a půl miliónů korun.

Na co ještě se v Prémii Sportky můžete těšit?

Termíny Prémie Sportky doporučujeme hlídat. Proč? O věcné ceny se nehraje pravidelně. Ve většině případů se vážou k mimořádnému slosování Sportky (až na drobné výjimky).

Letos už mohli sázkaři hrát o 20 elektrokol (slosování 1. 1. 2020) a Jeep Compass (31. 1. 2020). Kromě chalupy v hodnotě 3,5 miliónů je v loterii i Škoda Kamiq (v hodnotě 500 000 Kč), Škoda Karoq (650 000 Kč), Jeep Cherokee (1 300 000 Kč), Škoda Kodiaq (800 000 Kč) i peněžité výhry v hodnotě jednoho miliónu.

!!! ZMĚNA – prémii “chalupa” nahradila prémie “1 milion Kč”

Nepropásněte poslední možnost vyhrát v Účtenkovce!
3 tipy, jak volit čísla do Sportky

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.