Nepropásněte poslední možnost vyhrát v Účtenkovce!

A je to tady! 15. dubna nás čeká jubilejní 30. slosování Účtenkovky, které bude zároveň jejím posledním. Ať už jste Účtenkovku hráli, nebo ne, aktuální nouzový stav v České republice kvůli koronaviru dolehl i na ni. Ve státním rozpočtu už pro ni není místo a milióny určené pro hru teď pomohou mnohem potřebnější věci. Všem vášnivým hráčům Účtenkovky, kteří si v průběhu 30 kol účtenkové loterie už osvojili efektivní způsob hry, teď nezbývá než zatlačit slzičku a registrovat poslední účtenky. Co vy víte, možná právě poslední kolo bude vaším šťastným a vyhrajete milión!

Každá hra by se měla dohrát

I přesto, že je většina obchodů kvůli nouzovému stavu v České republice neprodyšně uzavřená, jíst se musí, a proto nepředpokládáme, že byste do konce března nesplašili byť jen jedinou poslední účtenku. Nenechte se vyvést z míry a svou účtenkovou hru řádně dokončete. Každá hra by se měla dohrát nehledě na její špatně se vyvíjející stav. I vy proto nezahazujte vaši snahu a energii, kterou jste prokázali při sběru i registraci účtenek v dobách, kdy konec Účtenkovky ještě ani nevisel ve vzduchu.

Nikdy totiž nevíte, která účtenka bude výherní. Do posledního března tedy pečlivě odebírejte účtenky, na jejichž registraci budete mít čas do 12. dubna. O tři dny později nastane poslední slosování Účtenkovky a pak se uvidí, kdo si finančně polepší.

Svůj účel Účtenkovka prý splnila

Na úplné závěry máme čas do posledního slosování. Jedno je ale jisté už teď. Svůj účel účtenková loterie prý splnila, byť skončila takhle předčasně a neplánovaně. Podpořila EET a vnesla mezi lidi jistou formu zábavy. Těm, kteří Účtenkovku hráli pravidelně, bude jistě chybět.

Žádná jiná loterie zdarma o tolik peněz už se v Česku nevyskytuje, kdybyste ale přece jen chtěli v loterii pokračovat, už za 20 korun můžete o milióny hrát třeba ve Sportce.

A co výhry ve Sportce pod milión, ty se nepočítají?
Už zítra večer můžete plánovat víkend na chalupě!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.