Už jste někdy vyhráli automobil? Zkuste to v „Český pátek”

Pociťujete opravdovou vděčnost, když vás vaše „stará kára” spolehlivě a bez karambolů doveze na místo určení? V tu chvíli jí slibujete věrnost, možná i ošetření oprýskaného laku… nikdy byste si však se svým starým vozem selfie neudělali? Ne, ne, pro tyto případy využíváte jiné, mnohem reprezentativnější typy vozů, u kterých se v případě potřeby doplnit novou fotografii na sociální sítě jen rychle „cvaknete”, že ano? Potřebujete nový automobil, u kterého byste se mohli blýsknout i s SPZkou? Zkuste ho v Eurojackpotu vyhrát už tento „Český pátek”!

Díky plnému tiketu Eurojackpotu můžete jezdit v Land Roveru Discovery za 2 milióny korun

Pokud Eurojackpot sázíte pravidelně, je škoda jej vynechat zrovna tento pátek – 21. 2., kdy je pro české hráče k dispozici i doplňková hra Eurojackpotu – Český pátek, ve které se hraje o věcné ceny. Teď aktuálně o poukaz k nákupu Land Roveru Discovery v hodnotě dvou miliónů korun. Šanci má ten, který vsadí plný tiket Eurojackpotu (6 sloupců včetně Extra 6 za 400 Kč) a usměje se na něho štěstí. Všechny aktuální plné tikety jsou automaticky zařazeny do slosování o věcnou cenu a její výherce je vybrán certifikovaným generátorem, který výherní tiket vybere ze všech daných sázek.

Na vyzvednutí výhry máte přesně jeden rok… ale opravdu nepředpokládáme, že by to byl vůbec pro někoho šibeniční termín. Co když auto nechcete? V tom případě si výhru vyberete v hotovosti. Takové dva milióny…

Český pátek jako oživení loterie

Doplňkovou hru o věcné ceny „Český pátek” můžete brát jako příjemné zpestření vašeho pravidelného sázení. I když Eurojackpot hraje dohromady 18 států, o věcnou výhru se pokoušejí jen hráči z Česka. Fond pro tuto hru se vytváří z kurzového rozdílu mezi 30 Kč a aktuálním kurzem eura a koruny.

Když vám ve Sportce nejde o adrenalin a zábavu, nýbrž o výhodnost
To, že na obrazovce vidíte svá výherní čísla, ještě neznamená, že jste milionář

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.