To, že na obrazovce vidíte svá výherní čísla, ještě neznamená, že jste milionář

„Nestahujte kalhoty, když brod je ještě daleko”… asi tomuto pořekadlu by se dal připodobnit fakt, který se stává mnoha sázkařům. Jejich čísla konečně padla, nemohou uvěřit vlastním očím, že vyhráli Sportku a už si v duchu přepočítávají milióny. Výherní tabulka Sportky je však vrátí do reality… na stupínku výherního pořadí bohužel nejsou jediní a o výhru se chtě nechtě musí dělit s dalším výhercem, v tom horším případě s dalšími výherci. Tohle se stává docela často. Úplně ovlivnit se to sice nedá, nějakým způsobem zakročit přece jen lze.

Kolikrát jsme vám říkali, ať do Sportky nesázíte stejná čísla jako ostatní?

Nespočetněkrát! A proto věříme, že jste si to zapsali hluboko do vaší sázkařské duše. Čím více se budou vaše čísla lišit od většiny, tím větší máte pravděpodobnost, že výhru ve Sportce si domů ponesete sami. Zaručit jedinečnost číselných kombinací nelze už z toho důvodu, že čísel, ze kterých máte na výběr, je omezené množství a sází nespočet lidí. Ovšem dá se vyhnout většinovému chování, ke kterému patří například opis výherních čísel z minula či obliba v datech narození. U dat narození je problém v tom, že se jedná vždy o nižší čísla, do kterých se trefuje většina hráčů Sportky.

Případy, které se opravdu staly – radost z výhry vystřídalo zklamání

Závažnost našeho opakovaného varování můžeme klidně podložit případy, které se opravdu staly. Platí, že vyhrát alespoň něco než nic je vždy lepší. Ale myslet si, že jste milionářem a pak zjistit, že vaše reálná výhra pomalu nestačí ani na ojetý vůz… tak to je síla. Všichni hráči Sportky nebo Eurojackpotu však musí počítat i s tímto.

Na stejnou kombinaci čísel doplatili například sázející z Jižní Karolíny. V nedávné minulosti se Jackpot tamní loterie vyšplhal na pozoruhodných 80 miliónů korun a padl. Háček byl v tom, že vyhrála „tuctová” kombinace čísel, kterou pro dané slosování vsadila asi tisícovka sázejících. Místo miliónů si tak výherci domů odnesli hotovost v přepočtu do 100 000 Kč.

Podobně dopadla i jedna moderátorka, která „své kalhoty před brodem stáhla opravdu předčasně”. O tom, že vyhrála, se dozvěděla v přímém přenosu a v přímém přenosu také dala hned výpověď (tomu se teda říká věrnost zaměstnavateli). Bohužel se k ní na výherní stupínek postavili i další výherci a bylo zapotřebí vzít svá slova zpět!

Už jste někdy vyhráli automobil? Zkuste to v „Český pátek”
Že děti nosí čápi? Spíše výhra v loterii!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.