Když vám ve Sportce nejde o adrenalin a zábavu, nýbrž o výhodnost

Nejspíš každý má za to, že Sportku hráči hrají hlavně kvůli možnosti miliónové výhry a obratu jejich života o 360°. Ve většině případů tomu tak je. Ale někteří, možná si to ani neuvědomují, sázejí ne kvůli výsledkům Sportky, nýbrž hlavně pro zábavu a adrenalin. Patříte k této skupině sázejících nebo se klidně bez pár slosování Sportky obejdete, protože vám jde především o výhodnost Sportky?

Sportka jako zdroj adrenalinu i jako rituál

I přesto, že Sportka nepatří do kategorie tvrdého hazardu jako automaty, je právě touha zažívat adrenalin znovu a znovu důvodem, proč se houfy sportkařů k terminálům Sportky tak rádi a často vracejí. Každý si na celém procesu vyplnění Sportky najde to své. Ať už je to rozhodování, které číslo zvolit a pak následné zaškrtávání políček, nebo napjaté čekání u televizní obrazovky, až osudí „vyplivnou” všechna potřebná čísla pro hru.

Hranice mezi výhrou a prohrou ve Sportce může být opravdu tenká. V minutě milionářem nejste a v té další už si k miliónům můžete gratulovat. Někdo má Sportku jako svůj zažitý rituál. Každý večer po práci si vsadí na příští slosování i přes své dlouhodobě nepříznivé výsledky Sportky.

Když jde hlavně o výhodnost Sportky

Když jste schopní adrenalin oželet, a bez pravidelného slosování Sportky se obejít, můžete hrát Sportku hlavně tak, aby pro vás byla výhodná. Dáme vám tipy!

Sázíte sice každé slosování, ale z finančních důvodů pouze vždy jen jeden sloupeček? A co zkusit devět slosování vydržet dělat, jako že Sportka neexistuje a vsadit si až desáté slosování plný tiket Sportky i se Šancí? Pravděpodobnost výhry je samozřejmě vyšší. Navíc díky plnému tiketu jste ve hře o Superjackpot Sportky.

Dalším vaším opatřením, jak zaručit výhodnost Sportky je nesázet pokaždé jen jeden či omezený počet sloupečků, nýbrž počkat si, našetřit a v jednom slosování vsadit třeba 100 sloupečků, to znamená hned několik plných tiketů v jeden jediný den, nejlépe se Šancí. Když počítáme 20 Kč za jeden sloupeček, je to 2000 Kč. Protože v tiketu je sloupečků 10, vleze se 100 sloupečků na 10 tiketů. Když u každého tiketu zaškrtnete možnost Šance, připlatíte ještě 200 Kč. Dohromady tedy dáte za 10 plných tiketů Sportky i se Šancí 2 200 Kč. Je to dost, ale vaše šance na výhru v tomto případě visí ve vzduchu.

Schválně si vypočítejte, za jakou dobu vašeho omezeného sázení byste prosázeli 2 200 Kč. Řekněme, že sázíte vždy jen jeden sloupeček a Šanci při každém pravidelném slosování. To je 40 Kč na každé slosování. 2 200 : 40 = 55 slosování si nechte ujít a peníze házejte do prasátka. Pak si vsaďte deset plných tiketů se Šancí a těšte se z větší výhodnosti. Sportky. A vsaďte ideálně ve chvíli, kdy jsou jackpoty Sportky na prasknutí.

Jak vydělat milióny jinak než ve Sportce?
Už jste někdy vyhráli automobil? Zkuste to v „Český pátek”

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.