“Už bylo na čase!“ To se honilo hlavou výherci, když se dozvěděl o více než 20 milionové výhře

“Už bylo na čase!“, to si pomyslel Američan Robert C. z Kentucky, když se dozvěděl o své výhře v loterii, jež činila přes 20 milionů korun. Ačkoliv mu po zdanění bylo společností loterie vyplaceno přes 16,3 milionů korun, stále mu zbylo dost na to, aby si za výhru mohl pořídit vysněné auto a nový dům.

Robert si papírovou sázenku loterie vyplnil svými čísly. Když si ji po čase nechal překontrolovat v jednom ze svých oblíbených obchodů, bylo mu řečeno, že nejsou schopni vyplatit tak vysokou částku. To je obdobné i u nás v ČR u výher ze Sportky a jiných. Pomyslel si, že vyhrál něco mezi 20 a 150 tisíci. I v dalším obchodě, kde si nechal výherní tiket překontrolovat terminálem, mu bylo řečeno, že takto vysokou nejsou schopni vyplatit.

Až o několik chvil déle mu jeden z prodejců druhého obchodu překontroloval tiket s vytištěnými výherními čísly a uviděl, že se celkem 5 čísel shoduje. To znamenalo výhru druhého pořadí a získaní více než 20 milionů korun. Robert není jediný, komu budou peníze díky výhře vyplaceny. Zhruba 230 tisíc korun totiž obdrží i obchod jako bonus za prodej vítězného tiketu.

Klesla mu čelist, když si přečetl, že se stal výhercem milionů
Sázel jen pár dní a hned vyhrál přes 12,5 miliardy

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.