Sázel jen pár dní a hned vyhrál přes 12,5 miliardy

Devětačtyřicetiletý Američan, jenž se před časem se svou rodinou přestěhoval do New Jersey, nebyl žádným fanouškem loterií, první tiket si koupil jen pár dní před výhrou. Je to zhruba rok, kdy se z obyčejného muže, který vedl normální život a chodil do práce, stal miliardář. V loterii Mega Millions, podobné evropskému Eurojackpotu, totiž trefil hlavní výhru, jež činila přes 12,5 miliardy korun.

Výherce se rozhodl pro vyplacení výhry jednorázovou platbou, což znamená, že mu po odečtení veškerých poplatků bude strženo téměř 5 miliard a vyplaceno “jen“ 7,6 miliardy korun. Za vyhrané peníze se čerstvý miliardář hodlá zbavit svého závazku u banky, jímž je hypotéka na bydlení. Dále chce přestavět své auto Chevrolet Corvette z roku 1964, které mu stojí v garáži už spoustu let. A samozřejmě také myslí na svou rodinu a přátelé, kteří, podle jeho slov, peníze potřebují více, než on. Například jeho matka pobírá nízký důchod, a proto se rozhodl jí darovat tolik peněz, aby do konce života nemusela živořit.

Nový multimiliardář si vítězný tiket spolu s dalšími pořídil na čerpací stanici, kde se zastavil, aby mohl natankovat. Když je o několik dní déle kontroloval, nevěřil svým očím, jelikož zjistil, že všechna vylosovaná čísla se shodují s těmi z tiketu. Byly jimi – 11, 28, 31, 46, 51 a 1.

“Už bylo na čase!“ To se honilo hlavou výherci, když se dozvěděl o více než 20 milionové výhře
I přesto, že vyhrál stovky milionů, práci neopustil

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.