Klesla mu čelist, když si přečetl, že se stal výhercem milionů

Ze čtyřiašedesátiletého sázkaře Thomase spadlo před několika dny téměř všechno napětí. Dozvěděl se totiž, že se stal výhercem bezmála 2,3 milionu korun. Ty hodlá investovat a také mu mají zajistit lepší budoucnost a klidný důchod.

Senior si sázenku loterie vyplnil a vsadil online, podobně, jako se u nás dají hrát taktéž loterie přes internet, z nichž nově to lze třeba u Šťastných 10. Den po slosování byl velmi zaskočený, když se v jeho mailové schránce objevila nová zpráva “Jak si nárokovat cenu“, protože při sázení online vám jsou peníze automaticky zaslány na hráčský účet. Po otevření e-mailové zprávy mu klesla čelist, jelikož se v ní dočetl, že se stal majitelem více než 2 milionů korun a jak má nadále postupovat.

Když 5. den po jeho výherním slosování došel do společnosti loterie, aby se s jejími zaměstnanci dohodl o všech podmínkách vyplacení peněz, nechal se při tom slyšet, že se díky výhře cítí mnohem klidnější, jelikož mu dává pocit bezpečí a finančního zajištění pro jeho budoucnost.

Milionáři z nich byli jen 3 roky, poté se stali zloději
“Už bylo na čase!“ To se honilo hlavou výherci, když se dozvěděl o více než 20 milionové výhře

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.