Díky milionové výhře se mohou přestěhovat na Kanárské ostrovy

Čtyřiapadesátiletý Brit je velkým rybářem a nyní i milionářem. V místní loterii totiž vyhrál v přepočtu téměř 30 milionů korun, které se mimochodem dají často vyhrát i za 1. pořadí ve Sportce. Část výhry utratí samozřejmě za nové vybavení pro rybáře a vydá se věnovat svému koníčku i na nová místa. Možná se dokonce vydá rybařit i do zahraničí a zapíše si tak dosud nikdy předtím nechycené kousky do svého deníčku úlovků.

Vyhrané peníze ale neinvestuje pouze do své oblíbené činnosti, ale rozdělí se i se svou o šest let mladší manželkou, se kterou chtějí cestovat a časem se i přestěhovat na nejsevernější vulkanický ostrov Kanárských ostrovů. Samozřejmě s utrácením myslí i na své potomky, kteří z výhry dostanou jistý podíl. Z obří výhry se tak bude radovat celá rodina.

Hned mu bylo u lékaře lépe, když zjistil, že vyhrál
Trvalo mu několik týdnů, než zjistil, že je milionář

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.