Také se pokaždé těšíte na pátek?

Pondělí ještě ani nezačalo a vy už se těšíte na pátek? Vítejte mezi milióny dalších lidí, kteří to mají podobně. Pracujete-li na osmičky a jenom denní směny, je pro vás pátek dnem zaslouženým. Je to vlaštovka víkendu, kdy nebudete muset vstávat a pokud si je sami nenaplánujete, nečekají vás žádné pracovní povinnosti. Jak si pátek zpříjemnit ještě více? Třeba sázkou do Eurojackpotu, kde na Čechy pozítří (20. 3.) kromě běžného jackpotu čeká i nový Land Rover Discovery v hodnotě dvou miliónů korun.

Kdy jindy vsadit Eurojackpot než v Český pátek?

Možnost porvat se o výhru v Eurojackpotu s dalšími sedmnácti státy máte každý pátek někdy okolo půl deváte. Čas ale není na minutu přesně. Kvůli zapojení mnoha států a zpracování velkého objemu dat se může čekání na Eurojackpot výsledky pochopitelně protáhnout. Vzhledem k tomu, že za plný tiket Eurojackpotu (6 sloupečků plus doplňková hra Extra 6) zaplatíte 400 Kč, nemusí být u vás každotýdenní sázení pravidlem. Kdy jindy si ale vsadit, než v Český pátek? Český pátek je doplňková hra pro Čechy, kteří mají každý třetí pátek v měsíci možnost vyhrát věcné ceny. Nejbližší výhrou – 20. března je již jednou zmíněný Land Rover Discovery.

Nebo si spíš počkáte na apartmán v Chorvatsku v hodnotě sedmi miliónů, o který se bude hrát už třetí pátek v dubnu? Ostatně počkat si můžete i na 7 miliardářských víkendů v hodnotě 500.000 Kč, o které si letos poprvé můžete zahrát třetí pátek v červenci. V rámci Českého pátku můžete hrát i o apartmán v Rakousku v hodnotě sedmi miliónů (poprvé už třetí pátek v říjnu). Uniknout by vám neměla ani Silvestrovská prémie při slosování poslední pátek v měsíci prosinci, která má podobu apartmánu v exotickém ráji za 15 miliónů korun.

Slosování navíc pro opravdové nadšence

Do roku 2020 Eurojackpot zařadil i následující slosování navíc o tyto ceny:

  • motocykl Harley Davidson v hodnotě 800 000 Kč (hrát o něj můžete 1. května, 29. května a 12. června),
  • renta 100 000 Kč měsíčně na dva roky (zahrát si o ni můžete 3. července, 7. srpna a 4. září).

Tipy pro pohodový pátek

Pro sázející i těm co nesázejí přinášíme pár tipů, jak se rychleji dočkat pátku a jak si jej maximálně užít.

  • Pokud vám to fond dovolené dovolí, dejte si volno v pondělí, nebo v pátek, pracovní týden bude kratší.
  • Nejvíce práce udělejte v první polovině týdne, abyste se v té druhé mohli připravovat na váš pátek.
  • Nepřetahujte nepříjemné povinnosti do dalšího týdne, celý víkend vás budou tížit jako balvan, jen co na ně pomyslíte a pokud jsou vážně nepříjemné, myslet na ně budete.
  • Přes víkend se pokuste nemyslet na začátek pracovního týdne, řada lidí si tímto zkazí až polovinu neděle. Berte to tak, že do práce stejně budete muset… leda že byste v Eurojackpotu trefili jackpot!

 

Je práce profesionálního sázkaře zaměstnáním snů?
Jak může vypadat týden sportkaře?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.