Je práce profesionálního sázkaře zaměstnáním snů?

Když Sportka pořád nevychází, je načase vzít osud do vlastních rukou a začít si shánět práci snů. Která to je? Nejlépe ta, která vás bude bavit, nebude vás časově svazovat a dostanete za ni slušně zaplaceno. Jako ideální práce by se mohl jevit job profesionálního sázkaře. Profesionální sázkař Sportky by se nejspíš neuchytil – ani kdyby sázel ročně všechna slosování, není zaručeno, že vyhraje. Když se na to podíváme úplně realisticky, byl by každý měsíc zcela určitě v mínusu. Musel by si sám platit zdravotní a sociální pojištění plus jednotlivé sázky. Bez dalšího příjmu by se nejspíš neuživil.

Naštěstí sázet Sportku, Eurojackpot nebo Šťastných 10 jde velice dobře i u zaměstnání. Vsazení náhodného tipu u terminálu Sazky je jen otázkou pár minut, nemluvě o možnosti vsadit si online. Co se práce profesionálního sázkaře týče, máme na mysli spíše sázky na sportovní utkání.

Jaké předpoklady má mít uchazeč na post profesionálního sázkaře?

Vzhledem k tomu, že vás u práce profesionálního sázkaře žádný pohovor ani výběrové řízení nečeká, musíte si sami určit, zda pro tuto práci splňujete veškeré předpoklady. Jimi jsou například:

  • alespoň minimální přehled ve světě sportu,
  • ochota obětovat čas, abyste si tento přehled udělali,
  • umění riskovat,
  • schopnost přežít i dlouhodobé období, kdy se budete pohybovat v červených číslech,
  • obrovská podpora v rodině (hlavně u manželky).

Práce profesionálního sázkaře se může jevit jako ideální zejména v případech, kdy sázky vycházejí a sázkař je v plusu. Nicméně zkusit si to může každý. Větší šanci na úspěch má ten, kdo se ve světě Sportu pohybuje a tuší, jak si vedou jednotlivé týmy. Je to však časově náročné a ve většině případů i stresující. Proto se udrží opravdu jen hrstka nejlepších.

Rizika, o kterých byste měli vědět jsou: úplné propadnutí profesi i přes neúspěchu, zadlužování se kvůli dalším sázkám, rozházení vztahů v rodině.

Co by se vám nemělo stát po výhře v loterii, abyste si mohli výhru užít?
Také se pokaždé těšíte na pátek?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.