Jak může vypadat týden sportkaře?

I týden sportkaře dokáže být emočně vypjatý, jindy jej lze označit za klidný. Většina pravidelných sázejících má v průběhu celého týdne napilno. Je potřeba vsadit na pravidelné středeční i nedělní slosování a někdy do toho trefí i mimořádné slosování Sportky.

Pondělí

V pondělí začíná většině pravidelným sázkařům pracovní týden (zejména těm, co Sportku ještě nevyhráli). Někteří z nich mají dosud živě v paměti nedělní výsledky Sportky. Jen hrstka šťastlivců může jásat nad miliónovou výhrou, někteří jsou rádi alespoň za výherní stokoruny. Jiní přemýšlejí, zda si na příští středeční slosování vůbec vsadit, když je výhra opět minula. Výše Superjackpotu Sportky (který dosud nepadl) však valnou většinu sázejících vydráždí k opětovné návštěvě terminálu Sazky.

Úterý

V úterý si sázkaři mohou přečíst příběhy lidí, kterým loterie přinesly výhru a nabýt pocitu, že i oni mohou být na jejich místě. Obědovou pauzu stráví výběrem šťastných čísel, které cestou z práce vsadí na středeční slosování. Teď už to přece musí vyjít.

Středa

Ti, kteří mají vsazeno mohou začít odpočítávat hodiny do středečního slosování. Televizní výstup sice trvá jen chvíli, hladina adrenalinu však stojí za to. Ti, kteří na středu nevsadili, nejspíš šetří finance na mimořádné slosování Sportky, které se koná v některé pátky. Díky možnosti online sázky se však pro středeční sázku mohou rozhodnout takřka na poslední chvíli.

Čtvrtek

Pokud se tento týden nekoná mimořádné slosování Sportky, mohou sázkaři z dlouhé chvíle (další slosování Sportky je až v neděli) pošilhávat i po jiných loterijních hrách. Vzhledem k výši výhry se nabízí Eurojackpot. Pokud zrovna vyjde Český pátek (každý třetí pátek v měsíci), mohou jim Eurojackpot výsledky přinést kromě peněz i věcnou výhru.

Pátek

Pátek může být dnem mimořádné sázky do Sportky. Hodně přesvědčivý je pátek třináctého, kdy si nevsadí jen lidé s opravdu pevnou vůlí.

Sobota

V sobotu se sázkař může radovat z výhry z pátečního slosování. Vsadil mimořádně a ono to vyšlo? Gratulujeme! Těm, kterým Sportka výsledky žádnou výhru nepřinesly, doporučujeme zkusit štěstí už v neděli. Ale pozor, pokud byste si měli kvůli nedostatku financí vsadit jen jeden sloupeček, sázku spíše oželte a později se o výhru pokuste s plným tiketem Sportky. Je tam vyšší pravděpodobnost výhry.

Neděle

Sázkař nedělí uzavírá týden Sportky a zároveň stojí na prahu týdnu nového. Zda-li to bude týden výherní, ukážou až výsledky. Mimochodem věděli jste, že zatímco nedělní slosování Sportky zde bylo odjakživa, středeční se zavedlo až v dubnu roku 1995?

Také se pokaždé těšíte na pátek?
A co výhry ve Sportce pod milión, ty se nepočítají?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.