Štěstěna stála po boku více jak 1 tisíce sázkařů, což jim vlastně přineslo smůlu v podobě malé výhry

Štěstěna rozdávala plnými doušky v americké Jižní Karolíně. Tam totiž na začátku října padl vysoký jackpot činící přes 79 milionů korun. Jelikož ale byla štěstěna velmi štědrá, nadělila výhru prvního pořadí ohromnému počtu 1 400 lidí, což už takové štěstí není, a to z toho důvodu, že miliony se podle loterijních pravidel mezi ně budou muset rozdělit.

Kdo jsou všichni výherci, Jižní Karolína neprozradila, jelikož je 1 z 9 států, které totožnost výherců nezveřejňují. Navíc by to byl velmi dlouhý seznam. Zveřejnila ale, že každému šťastlivci bude vyplaceno cca od 45 tisíc do zhruba 115 tisíc korun.

Kolik peněz jednotlivci dostanou, záleží na tom, kolik tiketů se stejnými výherními čísly si vsadili. Například jeden z výherců byl prozíravější a tiketů se čtyřmi dvojkami, což jsou zároveň výherní čísla, vsadil rovnou 16 a celkem mu tak bude vyplaceno přes 1,8 milionu korun. Na podobné dělení výher je třeba si dát pozor třeba i ve Sportce a nesázet taková čísla, u nichž je velká pravděpodobnost, že by je mohlo vsadit i spousty dalších lidí.

Kolik vyhrát v loterii, abyste už nemuseli nikdy nic dělat?
Britský instalatér už podruhé vyhrál nadupanou káru

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.