Kolik vyhrát v loterii, abyste už nemuseli nikdy nic dělat?

Oblíbená loterijní hra Sportka, Eurojackpot i Šťastných deset nabízí každému sázkaři šanci stát se milionářem. Co pro to musí udělat? Minimálně si alespoň občas vsadit. Kolik ale potřebuje vyhrát, aby už nikdy nemusel nic dělat?

Když vyhrajete ve Šťastných 10 rovných 10 milionů

„Pouhých” 10 miliónů na celý dlouhý život nicnedělání nejspíš stačit nebude, pokud si jej chcete i pořádně užít. Však víte postavit dům, pořídit si automobil, cestovat po světě. Dobrou zprávou ale je, že na pořádný oddech od nudné a neoblíbené práce deset melounů stačit bude. A když ne, vsaďte si ve Šťastných 10 znovu anebo za více peněz, vyhrát se v nich totiž dá až 10x více.

Báječných 250 miliónů můžete vyhrát ve Sportce

Jó, vyhrát o 240 miliónů více ve Sportce, než jsme uvedli výše, to je jiná. S 250 milióny na bankovním účtu nemusíte dělat zhola nic, a přitom si můžete užít dům, auta, bazén, dovolené i život na vysoké noze. Nuda za 250 miliónů korun, které by vám přihrála Sportka, by byla celkem drahá věc. A proto pevně věříme, že už si něco na zábavu vymyslíte. Třeba si odkoupíte nebo ještě lépe necháte si postavit zábavní park, aby nuda na vás nemohla.

2,5 miliardy může být vaše díky Eurojackpotu

S úplným nicneděláním počítá Eurojackpot. Vyhrát můžete pohádkové 2,5 miliardy. S tolika penězi dělat opravdu nic nemusíte. Na všechno můžete mít své lidi. A nebo vás milióny právě nakopnou k akci?

Věříme, že výhra v Eurojackpotu z vás lenocha neudělá. V životě je totiž pořád co dělat, i když to tak někdy nevypadá. S velkým obnosem peněz můžete dělat velké věci. Své by o tom určitě mohl říct Čech, který bezmála takto rekordní a neuvěřitelnou výhru v Eurojackpotu skutečně získal.

Sázkař ve Sportce vyhrál téměř 251 miliónů korun
Štěstěna stála po boku více jak 1 tisíce sázkařů, což jim vlastně přineslo smůlu v podobě malé výhry

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.