Britský instalatér už podruhé vyhrál nadupanou káru

I přesto, že si mladý instalatér z Velké Británie nemůže za svůj plat dovolit kupovat drahé dárky a luxusní automobily, tak ve svých osmadvaceti letech už vlastnil 2 auta značky Porsche. Oba automobily vyhrál a ke každému dostal i “kapesné“ činící přes 550 tisíc korun.

První automobil vyhrál před 2 lety. Šlo o Porsche 911 Carrera 4 GTS, které v sobě ukrývá přes 400 koní. Takovéto auto běžně koupíte za více než 3,5 milionu korun. Luxusní sporťák má pod kapotou šestiválcový motor a na tachometru vám stovka z nuly vyskočí za 4 sekundy.

Tohoto luxusního miláčka si mladík užíval jen několik měsíců, jelikož ho prodal, aby se mohl osamostatnit a mohl bydlet ve svém. Když ale Porsche 911 Carrera 4 GTS prodal, tak se mu o zhruba 48 hodin později ozvali z autosalónu, že se stal majitelem nového SUV značky Porsche Macan S v hodnotě jednoho a půl milionu korun. Takovéto štěstí prostě potká jen málokoho.

Štěstěna stála po boku více jak 1 tisíce sázkařů, což jim vlastně přineslo smůlu v podobě malé výhry
Milionáři z nich byli jen 3 roky, poté se stali zloději

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.