Slavný Američan nakoupil 1000 stíracích losů, jak dopadl?

Mladík z USA, kterého spoustu lidí zná pod pseudonymem MrBeast, který používá na svém YouTube kanálu, kde ho jeho fanoušci mohou sledovat od roku 2012, zase překvapoval. MrBeast na něj vkládal videa, kde hrál počítačové hry jako Minecraft, cestoval Uberem anebo stíral loterijní losy.

Je tomu asi rok, kdy nakoupil tisíc 30 dolarových losů, což ho celkem stálo přes 690 tisíc korun. Při jejich stírání se natáčel a video poté vložil na svůj kanál. Dodnes ho zhlédlo přes 15 milionů sledujících. Ačkoliv měl YouTuber 1000 šancí na obří výhru nebo alespoň na několik větších výher, tak ho čekaly jen malé částky, které mu po sečtení nestačily ani na vrácení vkladu. Za nákup 1000 losů nakonec prodělal přes 220 tisíc korun. S tím si ale velkou hlavu nedělal, jelikož mu peníze na nákup losů dal jeden ze sponzorů.

Cesta Uberem za 230 tisíc korun

Americký YouTuber sice není jediný, kdo Uberem cestuje. Jako jediný s ním ale procestoval 3,2 tisíce kilometrů a za cestu zaplatil 10 000 dolarů. Celé video z cesty následně vložil na svůj kanál, který dnes sleduje už přes 24,2 milionu diváků.

100 milionů kuliček na kamarádově zahradě

Nejvíce sledujících má ale dosud video, kde MrBeast se svým týmem vysypal cca 100 milionů kuliček, které ve vodě zvětší svou velikost, na kamarádovu zahradu a do jeho bazénu. Toto video do dnešního dne vidělo přes 66,5 milionů lidí.

O výhře se dozvěděla díky mobilní aplikaci
Nechal si předat obří šek na svou jednodolarovou výhru

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.