O výhře se dozvěděla díky mobilní aplikaci

Členové jedné irské rodiny jsou vášnivými sázkaři už asi 10 let. Zapálenou sázkařkou je i dcera, která po tolika neúspěších svých i své rodiny, konečně prolomila smůlu a vyhrála částku přesahující 12,5 milionu korun. Celá sázkařská rodina se vydala peníze do sídla loterie vyzvednout s výherkyní. Jelikož rodina drží při sobě v dobrém i zlém, tak si vyhranou částku nenechá výherkyně jen pro sebe, ale rozdělí se s ostatními členy rovným dílem. Každý z nich si vyhrané peníze užije po svém, společně si ale zaplatí dovolenou na některém exotickém místě.

Výherkyně měla tušení, že se stane milionářkou už v okamžiku, kdy zhlédla novinky na svém profilu založený na jedné ze světových sociálních sítí. Dočetla se totiž, že tiket s výherními čísly byl vsazen poblíž jejího domu. Ihned své myšlenkami prozradila matce, která se jí akorát vysmála. Ale i ona doufala, že právě tiket dcery bude skutečně výherní. Ani jedna z nich se ale řadu hodin neměla k tomu, aby tiket překontrolovala. Když nakonec sebraly odvahu a tiket pomocí mobilní aplikace zkontrolovaly, na displeji se jim objevila obří výhra.

Čísla, co sází roky, mu během pár dní přinesla dvě výhry
Slavný Američan nakoupil 1000 stíracích losů, jak dopadl?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.