Nechal si předat obří šek na svou jednodolarovou výhru

Ačkoliv mladý Američan nevyhrál miliony, statisíce, desetitisíce, tisíce, stovky a dokonce ani desítky dolarů, i přesto si došel do sídla společnosti loterie, aby dostal na svou jednodolarovou výhru, (v přepočtu zhruba  23 korun), obří šek a nechal se s ním vyfotografovat, tak jak to dělají ti, kteří vyhrají tučnější částky.

Když Tyler dorazil do sídla loterie s tím, že si jde pro šek na svou dolarovou výhru, pravděpodobně všem zaměstnancům vytvořil úsměv na tváři. Že tam chodí výherci jackpotů a částek s několika nulami vidí velmi často, tento případ je ale ojedinělý. Každopádně muži vyhověli, dali mu šek, kde bylo vypsané jeho jménu a suma a poté ho vzali i do místnosti, kde se s obřími šeky nechávají fotit ostatní výherci.

Slavný Američan nakoupil 1000 stíracích losů, jak dopadl?
Nebýt doplňkové hry, odnesla by si jen polovinu výhry

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.