Do sídla loterie přijel v bílém auťáku

Teprve třiadvacetiletý O. D., jehož rodina vlastní v Irsku zemědělství, vyhrál přes 25 milionů korun. Výherní tiket si nekupoval sám, ale dostal ho od svého táty, který mu ho věnoval v losovací den. Mladík měl hned jasno v tom, jak začne utrácet. Jelikož i on je vášnivým zemědělcem, tak prý nakoupí nové stroje, co jim ulehčí práci. Než se však pustí do práce, zaplatí rodinnou dovolenou, kde bude celá jeho rodina 4 týdny relaxovat.

Výherce svůj tiket po slosování zkontroloval jen zběžně. Věděl, že se několik čísel z tiketu shodovalo s těmi vylosovanými, a tak si nejprve myslel, že vyhrál jen několik desítek tisíc korun. Po pečlivější kontrole ale zjistil, že výhra bude mnohem vyšší. Do sídla loterie poté přijel v krásném bílém voze společně se všemi členy rodiny. Svou rodinu má moc rád a doufá, že to budou právě jeho nejbližší, kteří ho s utrácením peněz budou držet na uzdě.

Sen jako předvoj skutečnosti
Při hovoru s loterijní kanceláří si myslela, že jde jen o žert

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.