I přesto, že vyhrál stovky milionů, práci neopustil

Americký sázkař z Michiganu na konci října získal hlavní výhru tamní loterie činící 1,8 miliardy korun, což je zhruba 7x více, než lze vůbec vyhrát ve Sportce. Jelikož si ale muž vybral pro vyplacení takto obří částky jednorázovou platbu, bude mu na jeho účet zasláno “jen“ 950 milionů korun. Za ty si hodlá koupit motocykl značky Harley-Davidson a bílý automobil Dodge Challenger. S utrácením milionů nemyslí výherce jen na sebe, ale i na svých sedm potomků a celkem jednadvacet vnuček a vnuků, kterým hodlá pořídit nové bydlení a věnovat určitou část výhry, aby je finančně zabezpečil do budoucna.

Čerstvý milionář si čísla vsadil ve svém oblíbeném obchodě v den slosování. Vsazené tikety poté uložil ve svém autě a zkontroloval je až následující den. I přesto, že se stal velkým boháčem a mohl by si začít užívat luxusu a už nikdy nepracovat, tak v práci výpověď ale nepodal. Jeho šéf se ho denně ptá, proč tam stále chodí. Vždy mu tedy odpoví, že ho zaměstnali, aby dělal danou práci, a nehodlá ji přestat dělat jen kvůli nějaké výhře. Do práce stále chodí i výhercova manželka, s níž je už dlouhých 25 let.

Sázel jen pár dní a hned vyhrál přes 12,5 miliardy
Mříže, výhra v loterii, mříže… takto vypadá život americké výherkyně

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.