Kromě granulí pro čtyřnohého přítele odešel z obchodu i s výherním losem

Nákup granulí pro svého psa si Patrik ozvláštnil koupením jednoho stíracího losu. Ten setřel, jakmile vyšel z obchodu a nevěřil svým očím, když na něj pod seškrábanými políčky koukala výhra v hodnotě 1 000 000 liber, což v přepočtu činí přes 28,1 milionů korun. Vrátil se proto do obchodu, aby se mohl s touto úžasnou novinou s někým podělit, a tam mu začali všichni gratulovat a jásat.

S milionovou výhrou se Brit pochlubil i své ženě, s kterou začali ihned plánovat, že se konečně vydají za její rodinou v Kanadě. Oba si poté k sobě domů pozvali na návštěvu dceru a jejího přítele, aby mohli radost z výhry sdílet i s nimi. Ti je ale s vyprávěním novinek předběhli a svěřili se jim, že se chtějí brát. Z toho byli oba moc šťastní a nabídli jim, že jim veškeré výdaje na svatbu uhradí.

S milionovou výhru se běžel pochlubit své skeptické babičce
Měl tušení, že vyhraje a skutečně vyhrál

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.