Milionovou novinu slyšel jako první čtyřnohý mazlíček

Lidé si běžně povídají se svými mazlíčky a svěřují jim různé věci. Podobně na tom byl i Brit D. K., který se musel někomu svěřit se svou velkou novinou. Jelikož ale ve své přítomnosti neměl žádného člena rodiny ani nikoho z přátel, tak se s výhrou přes 2,5 milionu korun pochlubil nejbližšímu čtyřnohému savci, kterého potkal.

Šlo o kočku od vedle, na kterou narazil, když se venku věnoval zahrádkářství, aby se uklidnil a dostal z prvotního šoku. Jakmile za ním kočka přišla, zašeptal jí do ucha, že se stal vítězem 100 000 liber. Poté se svěřil i svému příteli a spolubydlícímu v jednom.

Výherce ihned věděl, co s tolika penězi bude dělat a jak je začne utrácet. Část z nich hodlá vložit do stavby nemovitostí. Také se chce vydat na výlet do Las Vegas a zjistit, zda jeho štěstí stále přetrvává. Jako velký fanoušek fotbalového týmu Spurs chce více času trávit na stadionu . Zvažuje také, že se vydá na mistrovství světa v rugby a chce s sebou vzít i několik svých přátel. Kočka s nimi ale asi nepojede.

Z astronomické výhry mu byla kvůli daním vyplacena ani ne půlka
Rozhodl se, že zbohatne a tak se také stalo

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.