Pro miliónové chvilky výhru ve Sportce nepotřebujete!

Někteří sázející své sny a přání až příliš upírají k výhře v loterii Sportka či k jiné loterii, do které pravidelně přispívají svými vklady. Na co ale Kazma poukázal je skutečnost, že pro prožití miliónových chvilek výhru v loterii nepotřebujete. Vy jste ještě neviděli Kazmovu One Man Show, ve které plní přání z bucket listu nemocného Michala z Olomouce? Ke shlédnutí je na internetové televizi Seznam.

Dobrodružství za milióny úplně zdarma

Co si plánujete koupit, až vyhrajete ve Sportce? Co bude ta první věc, na kterou pomyslíte, až na televizní obrazovce spatříte výherní výsledky Sportky? Bude to let do Kataru? Setkání se slavnou osobností? Ubytování v nejdražších hotelech světa? Možná…

Velmi podobná přání z bucket listu splnil Michalovi i Kazma úplně zdarma. Místo miliónů korun na bankovním účtu k tomu potřeboval milióny followerů na Instagramu. Ale vzhledem k tomu, že s webovými stránkami umí Kazma a jeho tým krásně kouzlit, ani ty tolik nepotřeboval.

Proto mohl úplně zdarma spát v miliónové vile, která sousedila s vilou Pamely Anderson. Zadarmo si užil i let v business class linky Qatar Airways, za který by jinak za sebe a svůj tým zaplatil statisíce. Hladem také netrpěl… pod záštitou, že je food bloger dostal najíst, aniž by musel vytahovat peněženku. Ne vždy se mu ale dařilo, jak můžete shlédnout ve videu.

Video i náš článek berte prosím s nadsázkou. Je jasné, že takto si každý užívat nemůže. Tento Kazmův pokus však dává prostor k zamyšlení, zda ve vašem seznamu životních přání (tak zvaném bucket listu) neexistuje položka, na které můžete začít pracovat už teď. Třebaže vám Sportka výsledky zatím nepřejí.

Jak bude vypadat vaše návštěva v milionářské místnosti Sazky?
Kabát málem hodil do pračky i s výherním tiketem

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.