Kabát málem hodil do pračky i s výherním tiketem

Americký vysokoškolský profesor J. Engstrom žije se svou rodinou v Minnesotě a studenty svými vědomostmi obohacuje už zhruba 20 let. Necelý týden před Štědrým dnem si muž nadělil dárek, který obohatil jeho. Koupil si totiž tiket jedné tamní loterie podobné Sportce, na který následně vyhrál přes 22,5 milionu korun. Profesor Engstrom správně trefil pět z šesti vylosovaných čísel, kterými tehdy byla čísla 14, 18, 26,39, 68 a 9.

Že si při rodinném nákupu ve městě Mankato, kde s ženou sháněli poslední věci na Vánoce, tiket vsadil, vzápětí zapomněl. Připomnělo mu ho až praní vnukových špinavých věcí, jelikož ho to donutilo prohledat všechny kapsy jeho kabátu, kam tiket po koupi automaticky vložil, než ho poté předal ženě na vyprání. Právě v tu dobu objevil vsazený tiket, zkontroloval ho a o pár chvil déle už věděl, že z nich jsou multimilionáři.

Pro miliónové chvilky výhru ve Sportce nepotřebujete!
Co budete pít, až vyhrajete ve Sportce?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.