Jak bude vypadat vaše návštěva v milionářské místnosti Sazky?

Logicky by to měla být jedna z posledních věcí, která vás v souvislosti s výhrou ve Sportce či Eurojackpotu napadne. A to: jak si velkou výhru v Sazce vyzvednete? Pojďme ale o této otázce popřemýšlet už teď s teprve vsazeným tiketem či rozepsanou sázenkou. Do milionářské místnosti společnosti Sazky se touží dostat každý sázející. Jak byste se na tuto událost připravili a vystrojili zrovna vy?

Milionářská místnost Sazky

Zatímco výhru v hodnotě 1000 Kč vám vyplatí kdekoliv, kde uvidíte logo Sazky, u mnohonásobně vyšších výher je lepší vytočit infolinku Sazky, kde vám s postupem vyzvednutí výhry poradí. Zejména u výher 100 000 Kč a výš je potřeba, abyste o sobě obsluze prodejního místa dali vědět předem. V případě, že vám Sportka výsledky vynesou milióny, je potřeba počítat s návštěvou Prahy, kde má Sazka své sídlo. Navštívíte tam tak zvanou „milionářskou místnost”, do které se touží dostat všichni sázející.

Nečekejte žádnou komnatu ve zlatě. Jedná se o „obyčejný” pokoj (avšak pro neobyčejné příležitosti) se stolem, židlemi, trezorem a zařízením pro kontrolu výherního tiketu. Na výherce tam čeká drobné občerstvení a zaměstnanec Sazky, který je pověřený předáváním výher.

Při převzetí výhry má už většina výherců emoce zvládnuté

Právě podle něj je většina výherců, která výhru v milionářské místnosti přebírá, v klidném rozpoložení. Jen málokdo se v sídle Sazky objeví hned druhý den po tom, co zjistí, že výherní výsledky Sportky patří jemu. U většiny loterijních her společnosti Sazka mají na vyzvednutí výhry hráči přesně 365 dní od vítězného slosování. A to je dost dlouhá doba na to, aby si dotyčný zaplatil služby psychologa, díky kterým své emoce zpracuje. 365 dní je i dostatečná doba na krátký pobyt v Bohnicích, co říkáte? Eurojackpot ve výši 2,5 miliardy může být dost dobrým důvodem pro návštěvu podobných zařízení a ne, že ne!

Podle statistik si většina výherců vezme alespoň pár týdnů na rozmyšlenou předtím, než do sídla Sazky pro svou výhru vyrazí.

Jak se na převzetí výhry vystrojit?

Jak si výhru ve Sportce vyzvednout, to je jen na vás. Zatímco někdo si pro tuto příležitost obleče montérky (jeden český výherce), jiný se nasouká do masky z horového filmu Vřískot. Stalo se to na Jamajce, kde je dost velká kriminalita, a proto není divu, že se výherce bál svou identitu odtajnit. V jeho případě chtěl ale spíše uniknout zrakům své vlastní rodiny než místním gangsterům.

Ať už milionářskou místnost Sazky hodláte navštívit v jakémkoliv stylu, odborníci doporučují velkou obezřetnost při oznamování výhry v okruhu přátel, rodiny a kolegů z práce. Čím déle tuto informaci udržíte pod pokličkou, tím lépe. V případě opravdu vysokých výher je lepší, alespoň pro začátek, neříkat nic ani svým malým dětem, které by svou radost mohly začít sdílet mezi svými vrstevníky ve školce či škole.

Manželé z Louisiany vyhráli přes 40 milionů korun
Pro miliónové chvilky výhru ve Sportce nepotřebujete!

  1. Profilový obrázek
    • Martina dne 2. 11. 2022 v 9:04

    Odpověď

    Klepala jsem se celou dobu, co jsem v ní byla! Ten pocit je neskutečný!!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.