Při hovoru s loterijní kanceláří si myslela, že jde jen o žert

Když mladé Australance zazvonil jednoho dne v kapse mobil, neměla nejmenší tušení, kdo a proč vola, a že se jí změní život. Žena akorát přišla utahaná z práce, když jí zazvonil telefon a ona hovor přijala. V zápětí se jí představil pracovník loterie, aby jí oznámil, že se stala výherkyní 1,7 miliardy korun.

Australanka byla k informaci o své výhře nejprve nedůvěřivá. V první řadě netušila, co po ní volající chce a poté si myslela, že jde jen o žert a někdo si z ní vystřelil. Nehodlala proto v hovoru pokračovat a chtěla jej ukončit. Volající byl ale neodbytný, a tak jí znovu zopakoval důvod, proč volá. V tu chvíli jí došlo, že nejde o vtípek, a že skutečně vítězkou spousty peněz.

Výherkyně hodlá s tolika penězi pomáhat ostatním v podobě různých darů charitám a společností. Sama si udělá radost koupí karavanu, v němž má v plánu procestovat svůj rodný kontinent.

Do sídla loterie přijel v bílém auťáku
Čerstvý miliardář netouží po žádné ženě, která by chtěla jen jeho bohatství

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.