Čerstvý miliardář netouží po žádné ženě, která by chtěla jen jeho bohatství

Obyčejný pracující a rozvedený muž z Velké Británie vyměnil život osamělého muže za život milionáře, a to díky výhře v loterii. V březnu letošního roku totiž vyhrál astronomickou částku ve výši 2 miliard korun. Jelikož je z něj teď boháč, je mu víc než jasné, že se o jeho osobu začnou zajímat různé typy žen. Těm proto vzkazuje, že kromě navýšení jeho bankovního účtu, se na něm nic nezměnilo a zůstává stále tím nemastným neslaným mužem jako kdysi.

Čerstvý miliardář vedl před svou výhrou úplně obyčejný život. Oženil se, poté se rozvedl a ještě dlouhou dobu po rozvodu chodil s hafanama exmanželky na procházku. Před dvacet let pracoval jako dělník v místní továrně. Když mu jeho mobil ukázal, že se stal vítězem spousty peněz, byl několik následujících chvil v naprostém šoku. Poté zavolal rodičům, aby je seznámil s touto úžasnou novinou a poté to dal vědět i své ex.

Při hovoru s loterijní kanceláří si myslela, že jde jen o žert
Vlastní chyba mu přinesla stovky milionů navíc

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.