Obrovský balík peněz si nechá vyplácet po dobu 30 let

Plnit si sny chce každý sázkař a výherce loterií. Stejně na tom je i Dean Weymes (24) z Velké Británie. Jeho snem je stát se scénáristou. Právě tento obor před časem vystudoval na vysoké škole. Dean se svému snu může nyní v přepočtu díky 100 milionové výhře začít věnovat.

Kromě svého snu vloží i část peněz na podporu svého autistického bratra. Chce si také pořídit vlastní bydlení, jelikož stále žije se svou sestrou Sarah. Právě ona mu ukázala loterii, v níž následně vyhrál obří částku. Jako poděkování Dean plánuje vzít svou rodinu na výlet do Disneylandu v Paříži. Dalším jeho snem je tandemový seskok a let horkovzdušným balónem.

Mladík po škole začal pracovat u internetové společnosti Amazon na směny jako řidič. Když zjistil, že vyhrál tučnou sumu, tak se v práci omluvil, že se necítí dobře a šel domů. Další den podal výpověď. Když vyplňoval výpovědní formulář, měl na výběr dvě ze dvou možností, proč chce odejít – výhra v loterii/odchod do důchodu. Zaškrtl první možnost a lidé z personálního oddělení si mysleli, že pouze vtipkuje.

Dean měl na výběr ze dvou možností i při vyplácení výhry. Mohl si ji nechat vyplatit jen jednou platbou, což by znamenalo, že by mu značnou část výhry sebraly poplatky. On si však vybral druhou možnost, což je vyplácení výhry paušálně. Každý měsíc mu tak bude chodit na jeho účet 10 tisíc liber po dobu dlouhých 30 let.

Při ledabylé kontrole si nevšiml miliardové výhry
Mariňák z USA má šťastnou ruku a vítězné losy

  1. Profilový obrázek
    • Flora dne 30. 10. 2022 v 22:26

    Odpověď

    Hello!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.