Při ledabylé kontrole si nevšiml miliardové výhry

Američan téměř důchodového věku je dlouhodobým a pravidelným sázkařem loterií Powerball a MegaMillions. Po řadě nevýherních losování na něj ale čekalo úžasné překvapení, a to jackpot ve výši 8 miliard korun. Seniorovi ale nebude předána celá výherní částka, jelikož se rozhodl pro její vyplacení jednorázovou platbou. To znamená, že po sražení daní a poplatků mu na účet loterijní společnost odešle cca 5,4 miliardy korun.

Muž si svůj tiket zkontroloval zprvu jen ledabyle, což mělo za příčinu, že se domníval, že se stal vítězem pouze kolem jednoho milionu dolarů. Vrátil se k němu až 3. den po slosování a zkontroloval ho pečlivěji. V tu chvíli zjistil, že trefil všechna tažená čísla a stal se tak vítězem hlavní ceny a je od té chvíle miliardářem.

Vlastní chyba mu přinesla stovky milionů navíc
Obrovský balík peněz si nechá vyplácet po dobu 30 let

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.