Mariňák z USA má šťastnou ruku a vítězné losy

Americký mariňák M. S. má šťastnou ruku na vybírání stíracích losů. Dokazuje to jeho minulost. Všechny losy, které si za svůj život pořídil, až na jednu výjimku, byly totiž výherní. Většinou se však jednalo jen o menší částky. Ta obří, jež činila přes 23 milionů korun, za kterou může nyní zaplatit své dluhy a všechny výlohy na provoz a opravu domu, přišla až toto léto, když se vrátil ze služby na Havajských ostrovech.

Do koupě dalšího, tentokrát už sedmadvacátého losu, ho donutili přátelé, kteří ho přišli navštívit a přivítat po návratu opět doma. Muž se nenechal dlouho přemlouvat a pro los se skutečně vydal. Když ho setřel, čekala na něj výhra, což ho s jeho zkušenostmi moc nepřekvapilo. V šoku byl ale z částky, jelikož získal milion dolarů.

Obrovský balík peněz si nechá vyplácet po dobu 30 let
Za vyhrané velké peníze si pořídí nejenom nové auto

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.