O milionové výhře ho informovala manželka

Co s obří výhrou americký senior David H. z Virginie udělá, zatím nemá tušení. Před pár týdny z něho totiž místní státní loterie udělala výherce více než 22 milionů korun. Nebyla to však jen zásluha loterie, ale především Davida. To právě on při vyplňování sázenky zaškrtl čísla 4, 9, 17, 27 a 39, která byla poté vylosovaná z osudí společně s dodatkovým číslem 22, jež mu ale chybělo pro výhru jackpotu.

David po příjezdu domů dal své ženě vsazený tiket, která ho po slosování překontrolovala s vylosovanými čísly a zjistila, že pět z šesti čísel se shodují. Ihned volala svému muži na mobil, aby ho o radostné novině informovala. Ten jí nechtěl zprvu věřit, jelikož byl v šoku a nevěřil, že by to mohla být skutečně pravda, že se na ně štěstí konečně usmálo. I přes prvotní šok byl David stále velice překvapený, za to ale milionově šťastný.

Britští senioři vyhráli desítky milionů korun, kdyby se nespletli, získali by jen polovinu
Jeden ze štamgastů mu daroval vítězný tiket

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.