Nový rok = nový začátek

S novým rokem 2020 čeká na postarší manželský pár pocházející z jednoho města ležícím v hrabství Durham, Velká Británie, i nový začátek jejich společného života. Kromě toho, že léčba zhoubného nádorového onemocnění mízních uzlin jejich patnáctiletého syna byla úspěšná, tak se stali i obrovskými boháči, jelikož v loterii trefili jackpot a vyhráli tak téměř 60 milionů dolarů.

Když muž kontroloval čísla z jejich tiketu s těmi vylosovanými, nevěřil zprvu svým očím. Nejdříve si myslel, že správně tipnl jen dvě čísla, poté tři a když uviděl i zbylé shodující se čísla, zůstal stát jak opařený. Vzápětí se mu začaly třást štěstím nohy a okamžitě zavolal do společnosti loterie, aby se o výhře ujistil. Její zaměstnanci mu vyhrání desítek milionů potvrdili a on tak mohl hned začít plánovat novou budoucnost pro sebe a svou rodinu.

Díky vyhraným téměř 30 milionům už nebude v práci tvrdnout 60 hodin týdně
Které věci si ani po miliónové výhře ve Sportce nekoupíte?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.