Které věci si ani po miliónové výhře ve Sportce nekoupíte?

I přesto, že člověk slušně vydělává a v obchodech se mu daří, jsou věci, na které si musí našetřit. Kdy už šetřit nemusíte? Především potom, co trefíte Superjackpot Sportky. I po výhře ve Sportce se však najdou věci, které si za peníze nekoupíte. Které to jsou?

Milióny ze Sportky vám pevné zdraví nekoupí

Že by otřepané klišé? Ani náhodou! Můžete mít milióny na kontě, ale když naneštěstí onemocníte nevyléčitelnou nemocí, ani tučná výhra ve Sportce vám nepomůže. Peníze vám mohou poskytnout komfortnější léčbu, větší pohodlí a minimalizaci stresu z nezaplacených účtů. Za milióny ze Sportky si můžete zaplatit nejlepší lékaře světa. Přesto vám při tom nejhorším možném scénáři nemoci budou peníze málo platné.

Opravdové přátele si za peníze ze Superjackpotu Sportky také nezaplatíte

Když trefíte Superjackpot Sportky, může se kolem vás začít točit zdánlivě více přátel. Ozvou se i ti, kteří se už dlouhou dobu neozvali. Po výhře ve Sportce si sice můžete užívat pocit, že jste oblíbení, my však radíme zůstat u přátel osvědčených. Opravdové přátele, kteří při vás zůstanou i v dobách zlých, si totiž za peníze nekoupíte.

Štěstí není na prodej

Uhnali jste štěstí a vyšly vám dokonale výsledky Sportky? Gratulujeme! Avšak nenechte se zmýlit tímto blyštivým pozlátkem. Autentické štěstí se totiž ukrývá i ve zdánlivých maličkostech. Štěstí je, když můžete být s někým, koho máte rádi. Štěstí je, že máte střechu nad hlavou. Štěstí je, že si můžete dovolit vzdělání. Štěstí je, že jste zdraví.

Proto vždy, když budete mít pocit, že při vás nestojí štěstí. Třeba potom, co si vsadíte a Sportka výsledky vám bohatství nepřinesou, pomyslete na ty, kteří se mají mnohem hůř, než se máte vy. A že jich je!

Sportka vám lásku nekoupí

Ani ten nejvyšší jackpot Sportky není schopen zaplatit vám lásku. Je nemyslitelné pokoušet se uplatit protějšek, aby s vámi zůstal. Protože kdyby zůstal, zůstal by ne kvůli vám, nýbrž kvůli penězům. Tak kdyby vás přece jenom napadlo něco podobného, jako po výhře ve Sportce uplácet svou bývalku či bývalého, zkuste se ovládnout a investovat do něčeho smysluplnějšího. Třeba do rozvoje lásky k sobě samému/samé.

Životní pohodu a smysl budete v regálech obchodů hledat marně

Na vaší platební kartě nikdy předtím nebylo tolik volných finančních prostředků, přesto můžete životní pohodu a smysl v regálech obchodů hledat marně. Na tyto životní hodnoty totiž musíte přijít sami a žádné peníze ze Sportky k tomu nepotřebujete. Jistě už jste slyšeli o případech, kdy i velmi bohatí lidé upadají do depresí a neví co se životem. Peníze jako takové vám životní pohodu a smysl života nepřinesou.

Vztah s vašimi blízkými ani výhra ve Sportce nespasí

Moc šancí nedáváme ani tomu, že po výhře ve Sportce urovnáte váš dlouhodobě neuspokojivý vztah s vaší tchýní. Jo, leda v tom případě, že byste byl před výhrou lenoch a budižkničemu bez práce a perspektivy do budoucna a po výhře byste její dceři konečně zajistil komfortnější život. To by možná mohlo klapnout.

Nový rok = nový začátek
Jaká přání splníte dětem, když vám Superjackpot Sportky začne říkat pane?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.