Nevyzvedli si výhru!… i to se stává

Možná si myslíte, že od výhry ve Sportce vás dělí minimálně 3 uhodnutá čísla. I kdyby vám však padl Superjackpot, vaše výhra není zaručena. Je to sice nepravděpodobné, ale může se stát, že si výhru prostě nevyzvednete… ano slyšíte dobře, výhru si nevyzvednete. Že se něco takového může opravdu stát, o tom svědčí případy řady výherců, kterým výhra propadla.

Dobře si zapamatujte, že jste si vsadili a kde jste si uložili tiket

Cesta k výherním výsledkům Sportky je dlouhá a trnitá. Sázející si musí nejen vsadit, nýbrž i mít dobrého pamatováka na to, že si vsadili a kde uložili svůj výherní tiket. Fakt, že jste ve Sportce nevyhráli totiž rozdýchat lze… skutečnost, že jste vyhráli a nemůžete najít výherní tiket už nikoli.

Mnohem lepší variantou je ta, že o výhře vůbec nevíte. Ach ta sladká nevědomost!

Hledá se výherce jackpotu

No schválně si představte, že byste to byli zrovna vy, koho by hledali v ulicích s autem vybaveným megafonem a hlásali, že jackpot Sportky si dosud nikdo nevyzvedl… Podobná situace se stala před několika lety v Británii, kde si výherce nevyzvedl rekordní výhru v přepočtu téměř dvě miliardy korun.

Podobné to bylo i u výherce z Arizony, který si nepřišel pro téměř 15 miliónů dolarů. A to na to měl 180 dní! Poměrně dlouhá doba k vyzvednutí výhry někdy kolem roku 2006 nestačila ani neznámému Slovákovi/Slovence. Tehdy výherci propadlo v přepočtu téměř 23 miliónů korun.

Šťastné Sportka výsledky tedy v žádném případě nejsou zárukou, že si na peníze opravdu sáhnete.

Vám přejeme, abyste si v případě výhry peníze určitě vyzvedli. Máte na to ostatně celý dlouhý jeden rok. To je dost času na to, abyste prohledali váš dům křížem krážem, vystopovali cestu odpadků z vaší popelnice a prohledali celou skládku. I tak může vypadat cesta k výhře ve Sportce. Hlavně ten tiket najděte!

I ve Sportce se můžete držet svých dlouhodobých plánů
Sportka má svá pravidla, ale jak ji bude hrát, o tom si rozhoduje sázkař sám

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.