Sportka má svá pravidla, ale jak ji bude hrát, o tom si rozhoduje sázkař sám

Stejně jako ostatní hry, i loterie Sportka má svá jasně daná pravidla. Ta nelze nijak obejít. Jejich dodržení nezaručuje výhru, je však zárukou účasti ve hře. Pravidla Sportky – hezky černé na bílém – však nikdy sázející nesvazovala. Právě naopak. Každý hráč se může svobodně rozhodnout, jak se o výhru ve Sportce pokusí.

Může sázet pravidelně a nevynechat ani jedno slosování

Víte, že opravdu pravidelní hráči si mohou Sportku v roce 2020 vsadit až 124x? Přesně tolik na letošní rok vychází pravidelných a mimořádných slosování. Rok má 52 týdnů a dvakrát týdně se losuje Sportka. Co se pravidelného losování týče, jsme na čísle 104. Mimořádných slosování Sportky je letos 20. V součtu tedy 124 slosování Sportky, tedy 124 možností na pořádnou výhru.

Naopak může být velmi opatrný a sázet jen mimořádně nebo když je velký jackpot

Možná vám vaše finanční možnosti nedovolí vsadit si ročně až 124x. K tomu byste mimochodem při plném tiketu potřebovali volné finanční prostředky ve výši 27 280 korun. I mimořádné sázky však mohou přinést výhru. Vsadit si můžete například už dnes – 8. března v rámci dárku ke Dni žen. Kytku domů v ten den přinese každý, ale potenciální milióny složí ženě k nohám už jen málokdo.

Může tipovat svá čísla, nebo je svěřit náhodnému tipu

Svobodný může být hráč Sportky i co se výběru týče. Statistiky výher, které vyplynuly z náhodného tipu, nebo vlastních čísel vyjdou tak nějak nastejno.

Časově velmi vytížení hráči si mohou Sportku vsadit na několik slosování dopředu

Sportku můžete hrát i v případě, že nemáte čas sázet pravidelně 2x týdně. Proto si vsaďte na určitý počet slosování dopředu. Jde to!

Sázet může online nebo upřednostnit svou přítomnost u terminálu

Ostatně z domu vycházet vůbec nemusíte. Jako spoustu věcí, i Sportku si lze zařídit online.

Může si zvolit, jestli bude, nebo nebude hrát doplňkové hry

Zvolit si můžete i možnost účastnit se doplňkové hry Sportky, která je, jak už z názvu vypovídá, doplňková a tedy ji hrát nemusíte. Ovšem, když si ji zahrajete, dáte za ni jen 20 Kč navíc a výše možné výhry je mnohem vyšší.

Sami vidíte, že je Sportka velmi flexibilní hra. O výherních výsledcích Sportky tedy rozhodujete vy… vy ve spolupráci se šťastnou náhodou!

Nevyzvedli si výhru!... i to se stává
Které země mají před námi ve sbírání účtenek náskok?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.