I ve Sportce se můžete držet svých dlouhodobých plánů

Jste typickým plánovačem? Včerejšek vás nepřekvapil, protože jste na něj byli přichystáni už předevčírem? Zítřek už dnes máte zmáknutý? V tom případě je loterijní hra Sportka i jiné loterijní hry něco pro vaši náturu. Pokud jste Sportku hrát ještě nezkoušeli, možná vás překvapí, jak s ní lze hezky plánovat… aby vás nic nepřekvapilo, pochopitelně.

Pravidelná slosování jako vždycky a ta mimořádná předem rozvržená na rok dopředu

Sportka je ideální loterijní hrou pro lidi, kteří milují svůj pravidelný režim, změnám a překvapením se vyhýbají, prostě jim je dobře v zajetých kolejí. Vyjíždět z nich nemusejí ani v případě, že si chtějí vsadit. Sportka se totiž losuje pravidelně každou středu a neděli pár minut před dvacátou hodinou.

Ani mimořádná slosování Sportky nejsou důvodem ke zvýšení tlaku. K dispozici je pro všechny seznam mimořádných slosování na rok dopředu. Díky němu jste se už včera mohli dozvědět, že nejbližší mimořádné slosování Sportky bude například 13. 3. 2020, 27. 3. 2020 nebo 10. 4. 2020. K dispozici je ale vážně celý seznam až do konce roku. Poslední mimořádné slosování pro rok 2020 je plánované na Štědrý den 24. 12. 2020.

Přehled všech tažených čísel zpětně i dlouhé seznamy milionářů

Pro případ, že by vám ve vašem plánování pomohlo vědět, kterým milionářem pro tento rok či za poslední řádku let byste byli, kdybyste v příštím slosování trefili výherní výsledky Sportky, můžete si to najít v seznamu milionářů Sportky.

Podklady pro vaše plánování mimochodem můžete hledat i v seznamech čísel, která už byla tažena. Tady můžete zjistit například nejčastěji tažená čísla za posledních X slosování.

Možnost vsadit si online i dopředu pro případ nečekaných událostí

Nečekaným zádrhelům, ke kterým by mohlo během sázení Sportky dojít, se můžete vyvarovat díky možnosti online sázení. Díky němu nemusíte vytáhnout paty z domova, nebo si naopak můžete dovolit vsadit odkudkoliv chcete.

Pro opravdovou nenarušitelnost vašich plánů se neostýchejte využít i možnost Sportky vsadit si na několik slosování dopředu.

Jo, Sportka je pravidelnost sama. Nic nepředpokládaného se v ní ani stát nemůže… tedy až na samotnou výhru, která vám bezpochyby naruší vaše plány. A možná ne! Plánovací typ člověka přece pár miliónů z režimu nevyvede.

Napadlo vás někdy vyhrát v loterii podvodem?
Nevyzvedli si výhru!... i to se stává

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.