A co výhry ve Sportce pod milión, ty se nepočítají?

Je jasné, že z jackpotu Sportky, který přehoupl 100 000 000 Kč nelze spustit oči. Ovšem pozornost si zasluhují i mnohem menší výhry, na které hráči dosáhnou, uhodnou-li alespoň 5 (3. pořadí), 4 (4. pořadí) nebo 3 (5. pořadí) čísla v prvním nebo druhém tahu. Výhry mohou dosáhnout výše několik set tisíc, několik desítek tisíc či několik tisíc. Spousta hráčů si odnese výhru v řádu několika stovek. Ale vzhledem k tomu, že na ulici stovku či dvě pokaždé nenajdete, se i tohle počítá.

Stovkové výhry jdou do dalších sázek

Zaručeným receptem, jak se nezbláznit z čekání na miliónovou výhru ve Sportce je naučit se radovat i z velmi malých výher, které přináší zejména čtvrté a páté pořadí Sportky. Taková stokoruna se může jevit nepodstatně, když ji budete porovnávat s miliónem či dokonce se Superjackpotem Sportky. Když ale výherní stokorunu porovnáte s částkou za vsazení dalšího plného tiketu = 220 Kč, hned jste na polovině ceny. A to člověka potěší. Stokorunové výhry ve Sportce vám kromě další sázky mohou zaplatit oběd, několik káv nebo cigarety, pokud jste se tohoto nešvaru ještě nezbavili.

Tisícové a desetitisícové výhry jako vítaná finanční injekce

Pokud pravidelně sledujete výsledky Sportky a pečlivě studujete výherní tabulku, určitě jste si všimli i výherců, kterým Sportka nadělila tisíce až desetitisíce korun. A to už není zanedbatelná částka. Nejenže se vám takto zpětně vrátí několik sázek do Sportky, nýbrž taková výhra poslouží jako vítaná finanční injekce na cokoliv, co zrovna potřebujete. Ani když výhra nedosáhne jednoho miliónu, může být velmi slušná. Vyhrát rovnou několik set tisíc, to už je něco panečku! Výhodou je, že z výher do výše jednoho miliónu nemusíte ukrajovat 15% daň státu.

Ať už Sportku hrajete pravidelně, nebo zcela mimořádně, nezaměřujte svou pozornost jen na miliónové výhry. I mnohem nižší částky vám dokážou udělat radost.

Jak může vypadat týden sportkaře?
Nepropásněte poslední možnost vyhrát v Účtenkovce!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.