Nepovalují se vám doma ještě neregistrované účtenky?

Do únorového slosování (15. 2.) zbývá už jen pár dní. Dost na to, abyste do 12. v měsíci stihli zaregistrovat těch několik účtenek, co vám zbývá. Pokud jste pro toto slosování ještě nepřesáhli maximální limit 500 účtenek, byla by škoda výhru nepokoušet ještě toto aktuální kolo. Leden byl na účtenky štědrý. Vždyť povánoční výprodeje jsou něco jako druhý Ježíšek. A když už jsme u toho nakupování, máte pro něj slabost, nebo nakupování považujete za nutné zlo?

Chováte sympatie k nakupování?

Pro hru Účtenkovka je úplně jedno, zda k nakupování chováte sympatie či nikoliv. Oba „tábory” si totiž přijdou na své. Ten, kdo bere nakupování jako nutné zlo, může brát utrženou účtenku jako trofej po absolvování nákupního martyria. Případná výhra v Účtenkové loterii by takovému člověku možná změnila pohled na nakupování.

Účast v Účtenkovce může být lákavá i pro lidi, kteří naopak nakupování zbožňují. Ti už by věděli, jak s výhrou naložit. Tak zvaní shopaholici by ji určitě opět vložili do dalších nákupů. Jen tak na okraj, věděli jste, že je shopaholismus závislost jako každá jiná? V těch nejhorších případech vede až k zadluženosti.

Ale tím jsme vás rozhodně zatěžovat nechtěli. Ať už milujete nakupování, nebo ne, zkuste si zahrát Účtenkovku, ať z něho vyváznete v plusu!

Uvědomujete si, že Sportka vám nemusí (ale i může) přinést spokojenost?
Během vyplňování Sportky si ohlídejte jedinečnost vašich čísel

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.