Během vyplňování Sportky si ohlídejte jedinečnost vašich čísel

Zdolání Sportky a získání výhry se nedá nijak ovlivnit. V čem ale sázkař může mít prsty je bezesporu výběr čísel. Shodou těch nejpotrefenějších náhod na straně jedné a dodržením několika racionálních doporučení na straně druhé se jednoznačně rýsuje cesta k úspěchu ve Sportce. Ohlídejte si jedinečnost čísel, která sázíte a hrajte Sportku ve stylu „VYHRÁT A NEDĚLIT SE”.

Originální čísla Sportky vám výhru nezaručí, ale…

Ač sebeoriginálnější číslo, vymyšlené z omezené nabídky 49 čísel, výhru ve Sportce vám nezaručí. Tak proč se o jedinečnost čísel snažit? Z prostého důvodu. Když už se vám podaří trefit první, druhé pořadí Sportky nebo dokonce Superjackpot, je důležité, abyste se o výhru s nikým nedělili. To by byla škoda. A právě originalita čísel vám pomůže hrát Sportku ve stylu „vyhrát a nedělit se”.

Vyhněte se číslům, která ve Sportce sází každý

Téměř není naděje, že si z nabídky devětačtyřiceti čísel ve Sportce vyberete takové, které v celé České republice nevsadí nikdo jiný. Můžete se alespoň pokusit eliminovat ta čísla, která sází úplně každý. Mezi ně patří čísla od jedničky do šesti, 6 čísel od konce, výherní čísla z minulého slosování. Čísla obvykle považovaná za šťastná jako je 3, 7, 13…. Dále tady patří čísla menší než 31, protože jsou součástí data narozenin. Někoho napadne, že čísla ve sloupečku rozmístí tak, aby vytvořil obrazec. To je ale také velmi časté.

Vzhledem k omezenému rozsahu čísel (od 1-49) a vysokému počtu hráčů prakticky není možné zaručit 100% účinnost této „taktity”. Zvýšenou šanci na to, že se s nikým nebudete muset o případnou výhru dělit, ale máte v kapse.

Příliš jsme vám nepomohli? Už delší dobu si nad vymýšlením výherních čísel lámete hlavu? Tak už nic neřešte a vsaďte náhodný tip. Někdy až přílišná překombinovanost také škodí.

Nepovalují se vám doma ještě neregistrované účtenky?
Nemůžete si dovolit drahé dárky? Darujte alespoň možnost vyhrát milióny!

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.