Nemůžete si dovolit drahé dárky? Darujte alespoň možnost vyhrát milióny!

Kdo že to vymyslel tradici darovat někomu dárek pokaždé, když má narozeniny?” Tak tato otázka napadne asi každého, kdo se nachází v situaci, kdy musí koupit dárek někomu blízkému a jeho finanční rozpočet nad tím zrovna dvakrát nejásá. U většiny případů to lze naštěstí vyřešit dvěma stovkami. Jak? Vsaďte plný tiket Sportky i se Šancí za 220 Kč a darujte svým blízkým potenciální milióny! Níže jsme pro vás zodpověděli nejčastější otázky ohledně Sportka dárku.

Je vsazená Sportka vhodným dárkem pro všechny?

Nemůžeme mluvit za narozeninové tradice většiny národa. Ale věříme, že plný tiket Sportky je univerzální dárek, kterým určitě potěšíte. Zabodujete jím hlavně u kamarádů a u kolegů. Tím, že Sportka dárek není úplně osobním dárkem, je vhodný i tam, kde dotyčné příliš dobře neznáte, ale s prázdnou chodit nechcete.

Naopak Sportku jako dárek nedoporučujeme darovat vaší manželce či přítelkyni a už vůbec ne na výročí svatby či vašeho seznámení. Ale to je vám nejspíš jasné! Ono, kdybyste měli jistotu, že tam jsou ty milióny… to by byla jiná panečku!

Jak zabalit plný tiket Sportky?

Aby váš dárek vypadal lépe, tiket Sportky zarámujte nebo ho vložte do obálky a ovažte ji stuhou. Dopsat můžete komentář typu: „však ty už si sám/sama něco koupíš…”.

Proč vsadit vždy plný tiket Sportky i se Šancí?

Když už se rozhodnete pro dárek coby tiket Sportky, doporučujeme vsadit hned všech deset sloupečků a Šanci ještě k tomu. U nižšího počtu sloupečků by vypadalo, že chcete na dotyčném šetřit.

Existuje alternativa Sportka dárku?

Samo sebou! Koupit můžete například los nebo vsadit Šťastných 10 či Eurojackpot. Pokud chcete nechat výběr čísel na oslavenci, přibalte k prázdnému tiketu Sportky propisku pro vyplnění čísel a 220 korun k tomu.

Nese s sebou Sportka dárek i nějaká rizika?

Protože lze Sportka dárek nazvat univerzálním, nebáli bychom se o to, že by dotyčnými nebyl přijat. Riziko spíš vidíme v tom, že bude výherní a ve vás začnou hlodat myšlenky typu „měl jsem ho v ruce, mohl jsem si ho nechat”. S tím však už nic neuděláte, a proto vám nezbývá než ono nadšení sdílet. A pokud jste Sportka tiket darovali do rodiny… třeba není vše úplně ztraceno.

Během vyplňování Sportky si ohlídejte jedinečnost vašich čísel
Jak vydělat milióny jinak než ve Sportce?

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.