Jak vydělat milióny jinak než ve Sportce?

S myšlenkou na milióny si každý vybaví výhru v loterii, nejčastěji ve Sportce. Ale proč? Proč se celý život jen snažit o otevření trezorů Sportky za pomoci unikátních šestimístných kódů, které se navíc pořád mění? Proč na miliónech nezačít pracovat svépomocí? Za život se milióny vydělat rozhodně dají. A ne nebojte, nevylučuje to ani výhru ve Sportce, pokud u vašeho plánu budete i nadále hrát Sportku. Čím si milióny zajistit? Níže jsme pro vás připravili pár bodů pro inspiraci.

  1. Podnikejte

Podnikejte v čemkoliv, co vás napadne a nadchne. Milióny vydělané podnikáním vám sice nenaplní bankovní účty s takovou rychlostí jako po výhře ve Sportce, ale budou to peníze mnohem zaslouženější. Pamatujte, že mnoho dnes úspěšných podnikatelů se na začátku setkalo s neúspěchem. Řada z nich začínala podnikat u sebe v garáži.

  1. Napište bestseller

Milióny vám kromě Sportky může prakticky přes noc vydělat kniha, kterou napíšete a vydáte a která do svých stránek pohltí čtenáře ze všech koutů světa. Uznáváme, že označení „přes noc” je maličko nadsazené. Jen narážíme na to, že i z neznámého člověka se může stát světová celebrita podobně, jako to měla J. K. Rowlingová.

  1. Cestujte

Že právě na to cestování milióny potřebujete? No a v čem je háček! Jak dokazuje řada příběhů opravdových lidí, lepší než čekat na výherní výsledky Sportky, je sbalit si batoh a vyrazit na cestu. Své zážitky z cest nezapomeňte pravidelně sdílet, odlište se od většiny a zajistěte si své pravidelné sledující a s nimi i svůj pravidelný příjem.

  1. Investujte

Investovat lze do řady věcí, stačí se trochu vyznat. Čím větší obnos peněz budete mít, tím perspektivnější možnosti pro investování se před vámi otevřou. Oblíbené jsou také investice do zajímavých start-upů. Investovat můžete také do akcií Sazky, třeba vám vynesou více než výhra ve Sportce.

  1. Vymyslete něco bláznivého, co zaujme spoustu lidí

Za vydělanými milióny nemusí stát jen dřina a tvrdé odříkání. Podobně jako v případě výhry ve Sportce můžete zbohatnout zcela náhodou. Stačí mít bláznivý nápad, odvahu jít s ním do světa a publikum, které se chytne.

Možná jste v minulosti zaznamenali případ jednoho mladíka ze zahraničí, který nabízel, že za drobný poplatek za vás vašim nepřátelům pošle obálku se třpytkami, které jdou těžko dolů z koberce i z oblečení. Stačilo zaplatit malý poplatek a zaslat adresu vašeho „nepřítele”. Ani sám mladík nepředpokládal, že zrovna tohle z něho udělá milionáře… žádostí bylo opravdu hodně. Nakonec to mladíkovi přerostlo přes hlavu, posílat třpytky ho přestalo bavit a svůj „podnik” prodal. Takže zase inkasoval peníze.

Nemůžete si dovolit drahé dárky? Darujte alespoň možnost vyhrát milióny!
Když vám ve Sportce nejde o adrenalin a zábavu, nýbrž o výhodnost

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.