Nejpodivnější restaurace světa, které byste po výhře v loterii neměli minout…

Vaše dobrodružství může začít tiketem Šťastných 10… jako milionáři se vám otevřou dveře do celého světa. Zažijete a uvidíte nevídané… objevit se můžete na takových místech, o kterých jste nikdy předtím nevěděli, že existují. Po výhře ve Sportce budete mít dostatečné množství finančních prostředků pro překonání velkých vzdáleností. Letenky můžete nakupovat jako jízdenky na vlak… v neposlední řadě budete mít i spoustu volného času, to jak se přestanete honit za každoměsíční výplatou. Proto můžete navštívit i nejpodivnější restaurace na světě.

Restaurace „Modern Toilet” na Taiwanu

Pokud máte silný žaludek a nehodláte zrovna vzít svoji holku na romantickou večeři, zamiřte za jídlem na Taiwan do restaurace Modern Toilet, kde vás usadí na toaletní mísu a jídlo vám naservírují podobně. Místo talířů a hrníčků tam vedou miniaturní toaletní mísy, do kterých vám naservírují i záchodem inspirované menu. Jo a když si po tom všem skočíte opláchnout ruce, umyvadlo nečekejte. Tato restaurace se nejspíš dostala ke zdroji, který vyřazoval toaletní mísy a rozhodla se je využít pro své podnikání. Jestlipak byste otevřeli podobně bláznivý podnik, kdyby vám Sportka výsledky přinesly výhru?

Restaurace „Twin Star”

V případě, že vám výsledky Sportky ještě výhru nepřinesly a vy zrovinka se svým dvojčetem hledáte práci, můžete se nechat zaměstnat v ruské restauraci s názvem Twin Star, která se vymyká normálu tím, že zaměstnává jenom dvojčata. Má to své výhody, se svým dvojčetem budete mít nejspíš stejné směny, tudíž budete více času trávit spolu. Pokud vám Sportka či jiná z loterií výhru už přinesla, zajeďte si tam na jídlo (ať už s dvojčetem nebo bez). A nemusíte zrovna do Ruska. Podobné restaurace už fungují i jinde ve světě.

Restaurace „Gorditos” v americkém Seattlu

Jestliže vás výhra ve Sportce zavede i do amerického Seattlu, zaskočte si tam na burrito. Nejen kvůli jídlu, nýbrž abyste viděli zvláštnost této restaurace. Velikost svých porcí tamní kuchař rád porovnává s miminy! Pokud tedy s sebou nějaké mít budete, můžete ho položit vedle talíře (ne do talíře) a nechat si udělat fotku, která ozdobí stěny tohoto podniku. Jak vznikl tento nápad nevíme, asi zcela náhodou! Každopádně můžete touto restaurací strašit vaše děti… že by ježibaba z perníkové chaloupky přišla na nový způsob své obživy a nebohé děti na fotkách nakonec skončily i na talíři?

Co když „šetřílek” vyhraje ve Sportce?
Pravidla loterie se pokusili obejít

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.