Co když „šetřílek” vyhraje ve Sportce?

Zatímco někdo šetří, protože musí, jiný je od přírody šetřivý typ člověka, který své úsporné postupy časem vypracuje až k dokonalosti. Často si tento typ lidí nepřiznává, že v některých případech zachází až příliš daleko a že svými úspornými opatřeními omezuje své nejbližší. Tento typický šetřílek má dokonce radost z toho, že si odtrhuje od úst a že se mu suma na bankovním účtu či boule pod matrací každý měsíc zvětšuje. I když má dost, stále nemá dost a zjišťuje, že peníze neumí ani utratit. Co by asi pro takové lidi znamenala výhra ve Sportce nebo v Eurojackpotu? Nejspíš obrovské komplikace.

Existuje vůbec někdo, kdo nebude mít z výhry ve Sportce radost?

Nemít radost z výhry v loterii není tak úplně běžné. Přesto máme za to, že se takové případy najdou. Z výhry ve Sportce například nebudou mít radost obecně lidé, kteří sázeli a jimž výhra nepřipadla. To je pochopitelné. Úplně nadšený však nemusí být ani šetřílek, který se snaží nasyslit své úspory svépomocí a daří se mu to. Kvůli výhře ve Sportce sice jeho zásoby neúměrně narostou, najednou už však nebude mít další důvod šetřit, což by ho mohlo vyvést z míry. Výhra ve Sportce mu otevře úplně nové možnosti, které však kvůli své šetřivé povaze nebude umět využít.

Otázkou také zůstává, zda šetřivý typ člověka vůbec sází ve Sportce vzhledem k nízké pravděpodobnosti výhry? Možná jej ale výhra zcela náhodně potká tak, že v loterii vyhraje s losem, který dostal darem.

I Sportku lze hrát úsporně

Naštěstí i Sportku lze hrát úsporně. Pokud šetříte, protože musíte, lze si zvolit výhodnou strategii Sportky. Je zbytečné sázet jen jeden sloupeček či vynechávat Šanci ve snaze ušetřit co nejvíce financí. Místo toho je lepší vynechat pár slosování a pak do hry jít s plným tiketem a nejlépe i za podmínek vysokého jackpotu!

Co budete pít, až vyhrajete ve Sportce?
Nejpodivnější restaurace světa, které byste po výhře v loterii neměli minout...

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.