Nebýt doplňkové hry, odnesla by si jen polovinu výhry

Letošní začátek roku byl velmi štědrý pro jednu americkou ženu, jelikož jí tiket loterie Powerball přinesl výhru v hodnotě 2 milionů dolarů, v přepočtu asi 46 milionů korun. Za takto tučnou sumu si chce žena koupit nové bydlení a lepší auto. Je také přesvědčena, že pokud nebude peníze zbytečně rozhazovat, vydrží jí až do důchodu a poté si je užije naplno.

Lisa při vyplňování Powerball sázenky vyplnila 2 sloupce, které jí celkem přinesly přes 2 miliony dolarů, a jednu z doplňkových her. V prvním sloupci na ni čekala 12 dolarová výhra, v tom druhém milionová výhra. Doplňkovka měla na svědomí to, že se výhra vynásobila dvěma, proto se stala majitelkou 2 milionů a ne jen jednoho.

Nechal si předat obří šek na svou jednodolarovou výhru
Jako narozeninové překvapení sdělil manželce, že vyhrál tučnou částku

Napsat komentář

Vaše jméno bude zobrazeno, není ale povinné a může být smyšlené. Jeho poskytnutím budou komentáře přehlednější, jinak se váš příspěvek zobrazí jako anonym. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Nevkládejte do textu vaše ani cizí osobní údaje, reklamy anebo odkazy na jiné strány, váš komentář by tím nebyl zveřejněn.